KONST / Ramar / Ram 6743424
nr 674 3424
Ram
1800-tal, 67x102
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 december 2010
kl 18:32:27
100 kr
300 kr
250 kr
400 kr
450 kr
Tilgman Keramik